czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 maja 2018
  • wyświetleń: 3603

Konkurs na dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Zarząd Powiatu w Bielsku-Białej ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czechowicach-Dziedzicach istnieje od 1977 roku. Swoim zasięgiem obejmuje szkoły i placówki z terenu powiatu bielskiego. Zatrudnia pedagogów, psychologów i logopedów, którzy stale doskonalą swój warsztat pracy. Udziela dzieciom i młodzieży pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym pomocy logopedycznej, pomocy w wyborze kierunku kształcenia zawodowego, a także udziela rodzicom i nauczycielom pomocy psychologiczno-pedagogicznej związanej z wychowywaniem.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym, numerem telefonu kontaktowego kandydata i dopiskiem: "Konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czechowicach-Dziedzicach w terminie do 4 czerwca do godz. 15.15 na adres: Starostwo powiatowe, Wydział Edukacji. ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała.

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.