Wiadomości

  • 14 maja 2018
  • 15 maja 2018
  • wyświetleń: 7978

Pijany mężczyzna wymachiwał siekierą na meczu w Ligocie

W ubiegłą sobotę na boisku sportowym w Ligocie odbywał się mecz piłki nożnej. Około godziny 17.00 dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące zakłóceniu przebiegu tego meczu.

lks ligota
Pijany mężczyzna wymachiwał siekierą na meczu w Ligocie · fot. czecho.pl


Mężczyzna podczas tego meczu miał wymachiwać siekierą. Na miejsce pilnie został skierowany patrol, który na miejscu uzyskał informację od osoby zgłaszającej, że nieznany mężczyzna przed przybyciem patrolu oddalił się. Zgłaszający oświadczył interweniującym strażnikom, że mężczyzna miał w ręce siekierę i wymachiwał nią w stronę boiska.

Po rozpytaniu świadków zdarzenia udało ustalić się personalia sprawcy oraz miejsce jego pobytu. Na miejsce przyjechał również patrol policji. Wspólnie z patrolem policji udano się pod wskazany adres mężczyzny. Na miejscu uzyskano informację, że mężczyzna poszedł do sklepu po alkohol. Po krótkiej chwili ujęto 43-letniego mieszkańca Ligoty. Mężczyzna po wylegitymowaniu za swoje zachowanie został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej celem wytrzeźwienia.

ab / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.