Wiadomości

  • 15 maja 2018
  • 19 maja 2018
  • wyświetleń: 6086

Czechowicka młodzież nie szanuje miejsc publicznych?

Otrzymaliśmy apel od mieszkanki Czechowic-Dziedzic, która jest zażenowana "nocnymi posiadówkami" czechowickiej młodzieży na placach zabaw dla dzieci.

huśawka
Huśtawka na placu zabaw przy ulicy Górniczej · fot. czytelniczka


- Po raz kolejny niestety spotykam się z brakiem poszanowania do sprzętów na placach zabaw, wyraźnie przeznaczonych dla tych najmniejszych użytkowników. W załączniku przesyłam zdjęcie zniszczonego mienia. Po raz kolejny spotykam się z bałaganem pozostawionym na placu zabaw, po późno nocnej tzw. posadówcie: puszki po energetykach czy papierki po chipsach, - nie raz zbierałam żeby moje dziecko mogło się chwilę pobawić na placu bez takich zbędnych "gratisów" - informuje pani Monika.

Nasza czytelniczka poprosiła nas o nagłośnienie sprawy i udostępnienie zdjęcia, które zostało wykonane na placu zabaw przy ulicy Górniczej. Fotografia przedstawia uszkodzoną po nocnej "posiadówce" huśtawkę.

- Wierzę mocno w siłę tej strony, aby ten wpis z prośbą o trochę poszanowania dla mienia z jakiego my mieszkańcy możemy skorzystać, może da choć troszkę do myślenia nastolatkom, by zdawali sobie sprawę ze swojego nagannego zachowania. Jest mi bardzo przykro z takiego bezmyślnego zachowania żeby pozostawić po sobie rozbite szkło rozrzucone śmieci czy zniszczona ławkę czy huśtawkę - dodaje mama rocznej dziewczynki.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.