czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 maja 2018
  • wyświetleń: 6170

22-latek wybił szybę w drzwiach. Nie spodziewał się, że policja go znajdzie

Czechowiccy policjanci zatrzymali 22-latka, który jest podejrzany o uszkodzenie mienia. Chuligan wybił szybę w drzwiach wejściowych, powodując szkody w wysokości 600 zł. W ustaleniu sprawcy pomocny okazał się monitoring, który zarejestrował zdarzenie. Za przestępstwo to zatrzymanemu grozi teraz do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek około 22.00 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Słowackiego. Kamery monitoringu zarejestrowały wandala, który kostką brukową wybił szybę w drzwiach wejściowych.

Policjanci po przejrzeniu zapisów ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 22-letni czechowiczanin. W środę zatrzymali sprawcę. Młody mężczyzny był zaskoczony, że policjanci wpadli na jego trop. Nie spodziewał się zatrzymania. Usłyszał już zarzuty i przyznał się do tego przestępstwa. O jego losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.