Wiadomości

  • 18 maja 2018
  • 19 maja 2018
  • wyświetleń: 7197

Wyróżnienie dla burmistrza Mariana Błachuta w ogólnopolskim rankingu

W czwartek burmistrz Czechowic-Dziedzic odebrał w Gdyni wyróżnienie w ogólnopolskim rankingu Perły Samorządu 2018. Marian Błachut znalazł się w gronie dziesięciu najlepszych włodarzy gmin miejsko-wiejskich.

Wyróżnienie dla burmistrza Mariana Błachuta w ogólnopolskim rankingu - 17.05.2018 · fot. FB Marian Błachut


Ranking zorganizowali Dziennik Gazeta Prawna i firma Deloitte. W kategorii gmin miejsko-wiejskich ranking zdominował Aleksandrów Łódzki - zajmując, po raz już czwarty - pierwsze miejsce. Z kolei burmistrz Aleksandrowa - Jacek Lipiński - nie pozostawił szans konkurencji, zgarniając pierwsze miejsce wśród włodarzy.

Choć w dziesiątce najlepszych gmin miejsko-wiejskich zabrakło Czechowic-Dziedzic, burmistrz Marian Błachut trafił do pierwszej dziesiątki rankingu włodarzy gmin miejsko-wiejskich. Marian Błachut zajął ostatecznie 8. miejsce.

- Nagrodę tę dedykuję mojej żonie i dzieciom w podziękowaniu za wyrozumiałość i Wam drodzy Mieszkańcy, że obdarzyliście mnie swoim zaufaniem i pozwoliliście mi pracować dla Was, mogąc w ten sposób się wykazać, promując naszą Gminę w kraju - poinformował burmistrz Marian Błachut.

Ranking "Perły Samorządu" ma na celu uhonorowanie najlepszych gmin oraz ich włodarzy. Choć podobnych inicjatyw jest wiele, to jednak Ranking Perły Samorządu jest pod wieloma względami wyjątkowy - udział w rankingu jest całkowicie bezpłatny, nad prawidłowym przebiegiem wyboru czuwa Kapituła Rankingu złożona z ekspertów ds. samorządu terytorialnego, ze świata nauki, biznesu oraz dziennikarzy Dziennika Gazety Prawnej. Główne wartości rankingu to bezstronność i równość szans.

perły samorządu
Laureaci rankingu Perły Samorządu

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.