Wiadomości

  • 20 maja 2018
  • wyświetleń: 11828

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie dwóch samochodów w Kaniowie

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 20 maja około godziny 20:00 na głównym skrzyżowaniu w Kaniowie. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Siła uderzenia była tak duża, że jedna z osób została zakleszczona we wraku samochodu.

Groźne zderzenie w Kaniowie - 20.05.2018 · fot. czecho.pl


Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, do zdarzenia doprowadziła kierująca Renault Twingo. Jadąc ulicą Krzywolaków od strony Czechowic-Dziedzic, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej Toyotą, która poruszała się od strony Bestwiny. Siła uderzenia była potężna. Kierująca Toyotą została zakleszczona we wraku pojazdu.

Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych uwolnili ranną z rozbitego samochodu. Kobieta wraz z pasażerem trafiła do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawczyni nic groźnego się nie stało.

Skrzyżowanie Krzywolaków, Dankowickiej i Witosa w Kaniowie jest zablokowane. Policjanci z bielskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Droga została odblokowana kilka minut przed godziną 22:00.

Miejsce zdarzeniasid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.