czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2018
  • 13 czerwca 2018
  • wyświetleń: 17803

13 czerwca odbędzie się druga aukcja zabytkowego Pałacu Kotulińskich

Za nami:

13 czerwca kolejny raz w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej odbędzie się aukcja Pałacu Kotulińskich w Czechowicach-Dziedzicach. Najbliższa próba sprzedaży nie obejmuje już - tak jak poprzednio - wyposażenia zabytkowego obiektu. Tym samym cena wywoławcza zmniejszyła się o blisko dwa miliony złotych.

ReklamaZespół pałacowo-parkowy Pałac Kotulińskich w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Zamkowej 2 jest oferowany przez syndyka masy upadłości Polpast W. Zych Sp. z o.o. S.K.A. w likwidacji w upadłości likwidacyjnej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 1,4443 ha obejmuje: budynek pałacu, budynek oficyny mieszkalnej z łącznikiem, budynek oficyny gospodarczej, budynek starej kręgielni, budowle oraz ogrodzenie, oświetlenie itp. Cena wywoławcza została ustalona na kwotę 3.552.150 zł netto.

Lokalizacja:Tym razem przedmiotem licytacji objęte nie jest wyposażenie budynków, aczkolwiek na mocy regulaminu aukcji nowy właściciel będzie zobowiązany przechować meble przez okres do 6 miesięcy.

Przypomnijmy, że pierwsza aukcja odbyła się w środę, 18 kwietnia. Nie było jednak chętnych na zakup nieruchomości. Cena wywoławcza wynosiła wówczas 5.208.800 zł netto.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.