Wiadomości

  • 22 maja 2018
  • wyświetleń: 3466

Strażnicy miejscy podjęli kilka interwencji wobec pijanych osób

Strażnicy miejscy z Czechowic-Dziedzic kilkukrotnie w miniony piątek transportowali do Bielska-Białej osoby nietrzeźwe.

Przed godziną 9.00 strażnicy otrzymali zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego mężczyzny, który destabilizował pracę ośrodka zdrowia na ulicy Sienkiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. - Na miejscu funkcjonariusze zastali śpiącego pod drzwiami wejściowymi do gabinetu mężczyznę. Mężczyzna znany był strażnikom. Miał prawie 3 promile alkoholu. Został przewieziony do izby wytrzeźwień - informuje SM.

Po godzinie 12.00 na placu autobusowym nietrzeźwa kobieta spożywała alkohol, a także zakłócała porządek publiczny. Z wynikiem prawie 3 promile przewieziona została do izby wytrzeźwień.

Również tego samego dnia, o godzinie 19.00 strażnicy udali się na dworzec PKP w Czechowicach-Dziedzicach Południowe, gdzie na ławce miał spać nietrzeźwy mężczyzna. - Na miejscu strażnicy zastali interweniujących funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, miał problemy z poruszaniem się. Po chwili na miejscu zjawiła się partnerka mężczyzny, która oświadczyła, że zaopiekuje się partnerem i zaprowadzi go do domu, co potwierdziła własnoręcznym podpisem. Po chwili mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie, twierdząc, że nigdzie nie pójdzie z kobietą i zostanie na dworcu. Z uwagi, że mężczyzna nie chciał skorzystać z możliwości pójścia z partnerką i spędzić nocy w domu. Strażnicy dali mu taka szansę lecz z niej nie skorzystał. Noc spędził na izbie wytrzeźwień - opisuje interwencję straż.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.