Reklama

Wiadomości

  • 5 października 2006
  • wyświetleń: 3614

Wybory 2006 - oferta czecho.pl

Portal miasta Czechowice-Dziedzice - czecho.pl uruchomił specjalny serwis wyborczy wybory.czecho.pl, w którym zaprezentować mogą się komitety wyborcze oraz ich kandydaci.

Prezentacja jest bezpłatna!

Zachęcamy do przedstawienia swoich kandydatów na łamach portalu czecho.pl, który dziennie odwiedzany jest przez ponad 2 tys osób, w 90% przez mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice.

Jak zamieścić prezentację? - bardzo prosto. Przygotowaliśmy specjalną stronę na której trzeba się zalogować i za pomocą prostego systemu dodać informacje o komitecie.

Komitety, które chcą uzyskać dostęp do serwisu prosimy o kontakt pod nr tel. 032 212-88-93. Służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

----------------------------

Dodatkowe płatne opcje reklamy

http://www.lewicaidemokraci.pless.pl class=dodaj target=_blank>http://www.wybory.pless.pl/grafika/strona_www.gif align=right border=1>1. Strona internetowa komitetu

Strona zawiera prezentacje komitetu, program, prezentacje wszystkich kandydatów, logo oraz dane kontaktowe. Strona ma swój własny adres http://www.komitet.czecho.pl lub http://www.komitet.czechowice.org

Przykładowe strony:
http://www.lewicaidemokraci.pless.pl class=dodaj target=_blank>http://www.LewicaiDemokracji.pless.pl
http://www.pps.pless.pl class=dodaj target=_blank>http://www.pps.pless.pl

Koszt – 488zł brutto

2. Baner reklamowy w serwisie wyborczym

Duży baner reklamowy w serwisie wybory.czecho.pl zlokalizowany w centralnym miejscu. Jest on widoczny na wszystkich podstronach serwisu, niezależnie od prezentacji innego komitetu czy poszczególnego kandydata.

Uwaga - jeszcze jest wolny termin:

- do 10.11.2006 (WOLNY TERMIN)


Koszt banera - 36,60zł brutto / dzień (100% emisji)

3. Baner reklamowy na głównej stronie czecho.pl

Baner reklamowy znajduje się na głównej stronie portalu czecho.pl, w centralnym miejscu na samej górze.

Uwaga - jeszcze jest wolny termin:

- do 28.10.2006 (WOLNY TERMIN)
- od 28.10.2006 do 10.11.2006 (ZAREZERWOWANY)


Koszt banera - 36,60zł brutto / dzień (100% emisji)

4. Skyscraper reklamowy na głównej stronie czecho.pl

Pionowy baner reklamowy znajduje się na głównej stronie portalu czecho.pl

Uwaga - jeszcze jest wolny termin:

- do 10.11.2006 (WOLNY TERMIN)


Koszt banera - 36,60zł brutto / dzień (100% emisji)

5. Czat z wyborcami

Portal czecho.pl może przeprowadzić czat z kandydatem na radnego lub burmistrza. Jest to czat moderowany, w którym o doborze pytań zadawanych przez internautów decyduje administrator. Portal czecho.pl zapewnia kulturalny przebieg rozmowy oraz tygodniową reklamę czatu na głównej stronie czecho.pl oraz w newsleterze wysyłanym do ponad 1,2 tys internautów. Dodatkowo zapis czatu pojawi się w aktualnościach na portalu czecho.pl.

Koszt czatu - 183zł brutto

4. Baner reklamowy dla KANDYDATA

W serwisie wybory.czecho.pl po prawej stronie przygotowaliśmy małe banery reklamowe, które są widoczne w całym serwisie wyborczym. Nieważne, czy internauci będą przeglądać aktualności czy prezentacje innych kandydatów i komitetów - banery są cały czas widoczne.

Uwaga - jeszcze jest wolnych 5 banerów:

- nie zwlekaj z rezerwacją


Koszt banera: 61zł brutto / tydzień
Wykonanie banera: gratis

6. Mailing do 1 tys internautów

Portal czecho.pl może wysłać ulotkę kandydata do 1 tys internautów, mieszkańców gminy Czechowice-Dziewdzice. Internauta otrzyma ulotkę w formie elektronicznej wprost na swoją skrzynkę email.

Prosimy sprawdzić ile kosztuje zrobienie 1 tys drukowanych ulotek, które potem trafiają w 30% do rąk wyborców, a reszta ląduje w koszach. Potem prosimy sprawdzić naszą cenę z gwarancją dostarczenia ulotki wprost na monitory wyborców!

Koszt mailingu - 61zł brutto / jednorazowa wysyłka

----------------------

Rezerwacje:

Portal czecho.pl
tel. 032 212-88-93
biuro@czecho.pl
(od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00)

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.