czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 maja 2018
  • wyświetleń: 2539

Zespół Szkół "Silesia" w XIX Beskidzkim Festiwalu Nauki i Sztuki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

W odpowiedzi na zaproszenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej w dniach od 15 do 19 maja Zespół Szkół "Silesia" wziął udział w XIX Beskidzkim Festiwalu Nauki i Sztuki, organizując wydarzenia o charakterze edukacyjnym.

Zespół Szkół „Silesia” w XIX Beskidzkim FNiS
Zespół Szkół "Silesia" wziął udział w XIX Beskidzkim Festiwalu Nauki i Sztuki · fot. Zespół Szkół Silesia


Przeprowadzono między innymi lekcję transmitowaną online z zakresu doradztwa zawodowego z użyciem elementów metody CLIL dla kierunku technik organizacji reklamy oraz warsztaty "Film jako element kampanii reklamowej regionu Toskanii, Umbrii i Sycylii. Prezentacja umiejętności zdobytych przez uczestników staży zawodowych we Włoszech w ramach programu Erasmus+". Lekcja online i warsztaty dotyczące kampanii reklamowej były okazją do podzielenia się rezultatami projektu Erasmus+ "Europejskie staże na dobry start zawodowy".

Podczas warsztatów "Gadżety z pomysłem" ręcznie wykonywano materiały reklamowe, a warsztaty tworzenia kwiatów wzbogaciły ofertę zajęć edukacyjno-rozrywkowych organizowanych dla młodszych dzieci w ramach festiwalu na terenie Gemini Park w Bielsku-Białej.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, w tym uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół "Silesia", za udział w festiwalu i pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu warsztatów. Był to dla nas czas nowych doświadczeń i pozytywnych wrażeń. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy uczestników lekcji i warsztatów do uczenia się przez całe życie.

"Każdy, kto przestaje się uczyć, jest stary, czy to w wieku dwudziestu, czy osiemdziesięciu lat.
Każdy, kto kontynuuje naukę, pozostaje młody."
Henry Ford


Zapraszamy do obejrzenia filmu z wydarzeń - www.kizoa.com/Montaż-Wideo/d193802938k5523604o1l1/xix-beskidzki-festiwal-nauki-i-sztuki

Koordynatorzy: A. Szafarczyk, J. Jero, M. Wilewska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj