Wiadomości

  • 25 maja 2018
  • wyświetleń: 4480

Od 30 maja autobusy PKM ponownie będą kursować objazdem

W związku z trwającym drugim etapem modernizacji ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach, od 30 maja skrzyżowanie ulic Traugutta i Wyspiańskiego zostanie ponownie wyłączone z ruchu również dla autobusów.

Autobus, Solaris
Od 30 maja autobusy PKM ponownie będą kursować objazdem. · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Przypominamy, że objazd dla pojazdów poprowadzony jest ulicami Narutowicza i Szkolną oraz - dodatkowo - Drzymały i Górniczą.

Autobusy komunikacji miejskiej PKM pojadą (podobnie jak miało to miejsce na przełomie kwietnia i maja) objazdem ulicami Traugutta - Asnyka - Szkolną. Przystanek na ulicy Wyspiańskiego zostanie czasowo wyłączony z użytkowania, a jego rolę przejmie przystanek na ulicy Szkolnej - Szkolna/Asnyka/Dziedzic. Nie ulegną zmianie godziny odjazdu autobusów z przeniesionego tymczasowo przystanku, ale - w związku z objazdem - należy się liczyć z opóźnieniami.

Prowadzący modernizację ulicy wykonawca deklaruje, że prace w rejonie skrzyżowania Traugutta/Wyspiańskiego zostaną zakończone do 3 czerwca, co umożliwi powrót autobusów na dotychczasową trasę od 4 czerwca.

aka / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.