czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 maja 2018
  • wyświetleń: 4242

[ZDJĘCIA] Gala "Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem"

Zwycięzcy drugiej edycji programu edukacyjnego "Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem" zaprezentowali się na uroczystej gali, która odbyła się w czwartek 24 maja w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Gala "Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem" - 24.05.2018 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


W gali podsumowującej drugą edycję programu edukacyjnego, będącego wspólnym przedsięwzięciem Gminy Czechowice-Dziedzice - reprezentowanej przez Zespół Placówek Oświatowych oraz Grupy LOTOS SA - będącej partnerem strategicznym realizowanego projektu, wzięli udział Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut oraz Prezes Zarządu LOTOS Terminale SA w Czechowicach-Dziedzicach Tadeusz Szkudlarski.

Obaj panowie wspólnie wręczyli nagrody zwycięzcom i wyróżnionym. Zarówno gospodarz Gminy Czechowice Dziedzice jak i szef czechowickiego LOTOS-u nie ukrywali, że są pod dużym wrażeniem zaprezentowanych produktów konkursowych i omawiających je prezentacji, a wszystkim dzieciom z poszczególnych zespołów projektowych oraz wspierającym ich nauczycielom i rodzicom, gratulowali pomysłowości, talentu i zaangażowania.

O oprawę artystyczną gali zadbał zespół Our Time pod dyrekcją Sławomira Błachuta.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.