Wiadomości

  • 26 maja 2018
  • 31 maja 2018
  • wyświetleń: 5339

Niebawem ruszy przebudowa Czyża i Bronowskiej. Będą utrudnienia

Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej informuje o zbliżającym się rozpoczęciu remontu ulicy Bronowskiej i Czyża w sołectwach Ligota i Bronów w Gminie Czechowice-Dziedzice. W związku z prowadzonymi pracami pojawią się utrudnienia dla kierowców oraz pasażerów komunikacji miejskiej.

Ulice Bronowska i Czyża zostaną przebudowane! · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Wykonawcą robót jest Firma EUROVIA POLSKA. Termin rozpoczęcia prac planowany jest na czerwiec br. Prace podzielone zostały na dwa etapy:
  • etap pierwszy - od ronda w Ligocie do ulicy Kunza w Bronowie,
  • etap drugi - ulica Czyża.


Uwaga kierowcy! Wykonawca przewiduje całkowite zamknięcia tych dróg podczas wykonywania prac. Wyznaczone zostaną objazdy.

Autobusy komunikacji miejskiej będą jeździły zatwierdzonym przez Zarząd Dróg Powiatowych objazdem tj.:
  • kierunek Bronów - od ronda w Ligocie ulicami Wapienicką i Międzyrzecką do ulicy Czyża,
  • kierunek Czechowice-Dziedzice - ulicami Międzyrzecką i Wapienicką do ronda w Ligocie.


Ze szczególnymi utrudnieniami muszą się liczyć pasażerowie korzystający z przystanku Ligota/Bronowska/Wspólna/Oblask, który w czasie trwania pierwszego etapu prac nie będzie obsługiwany.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.