czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 maja 2018
  • wyświetleń: 3443

Pijany mężczyzna leżał na chodniku, interweniowała straż miejska

W minionym tygodniu straż miejska otrzymała zgłoszenie w sprawie pijanego mężczyzny, który leżał na chodniku przy ulicy Barabasza.

- W poniedziałek, 21 maja dyżurny straży miejskiej otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące leżącej osoby na chodniku przy ulicy Ks. Barabasza w Czechowicach-Dziedzicach. Po przybyciu na wskazane miejsce patrol zastał leżącego na kostce brukowej koło ławki mężczyznę od którego wyczuwalna była silna woń alkoholu - informują mundurowi.

Na miejscu obecna była osoba zgłaszająca oraz siostra poszkodowanego. Jak podaje SM, z uwagi na stan mężczyzny na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe.

- Po przebadaniu przez ratowników medycznych mężczyzna pozostał w dyspozycji strażników miejskich, gdyż nie wymagał hospitalizacji. Z uwagi, że na miejscu była obecna siostra mężczyzny, która odmówiła dalszej opieki nad bratem z uwagi na jego agresywne zachowanie został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej - opisują strażnicy.

- Podczas transportu do izby wytrzeźwień mężczyzna w radiowozie w przedziale dla osób ujętych oddał swoje potrzeby fizjologiczne. Był agresywny w stosunku do interweniujących funkcjonariuszy jak i również do personelu OPPA. Mężczyzna resztę swojego dnia spędził w odizolowanym pomieszczeniu, gdzie miał czas na przemyślenie swojego zachowania - opowiadają o interwencji funkcjonariusze.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.