Wiadomości

  • 29 maja 2018
  • wyświetleń: 7315

[ZDJĘCIA] Wyciek gazu na Łukasiewicza. Droga jest zamknięta!

Dwa zastępy straży pożarnej i pogotowie gazowe interweniują na ulicy Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie ulatnia się gaz. Trwa akcja służb.

Wyciek gazu przy Łukasiewicza - 29.05.2019
Wyciek gazu przy Łukasiewicza - 29.05.2019 · fot. sid / czecho.pl


Jak informują strażacy, około godziny 19:00 jedna z mieszkanek ulicy Łukasiewicza wyczuła zapach gazu. Na miejsce wezwano strażaków, których urządzenia pomiarowe potwierdziły obecność gazu w kilku studzienkach. Pracownicy pogotowia gazowego za pomocą dodatkowej specjalistycznej aparatury dokonali pomiarów wewnątrz gleby, gdzie stwierdzono 95% stężenia metanu. Ze względów bezpieczeństwa jedna osoba musiała opuścić swoje mieszenie. Teren został wygrodzony, a ulica Łukasiewicza zamknięta.

Na chwilę obecną (godzina 21:00) nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Na miejscu pracuje ekipa pracowników pogotowia gazowego. Rurociąg średniego przesyłu znajdujący się pod ulicą Łukasiewicza musi zostać odkopany i sprawdzony. Są zorganizowane objazdy.

Wyciek gazu przy Łukasiewicza - 29.05.2019
Wyciek gazu przy Łukasiewicza - 29.05.2019 · fot. sid / czecho.pl


Miejsce zdarzeniasid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.