czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 maja 2018
  • wyświetleń: 4175

Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali skradzione rzeczy

Roztargniony klient czechowickiej piekarni, w czasie zakupów, pozostawił na ladzie etui wraz z telefonem komórkowym, dowodem osobistym i gotówką w kwocie blisko 3 tysięcy zł. 47-letni mężczyzna wykorzystał okazję i skradł pozostawione rzeczy. Krótko po tym zdarzeniu sprawca został zatrzymany przez policjantów z Czechowic-Dziedzic. Kryminalni odzyskali też skradzione przez niego mienie.

Do kradzieży doszło w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Górniczej. W czasie porannych zakupów, jeden z klientów odłożył na ladę etui wraz z telefonem komórkowym, dowodem osobistym oraz gotówką w kwocie blisko 3 tysięcy zł. 47-letni mężczyzna, który zauważył pozostawione rzeczy, wykorzystał sytuację i skradł cudze mienie.

Powiadomieni o kradzieży policjanci poszukiwali rabusia. Szybko ustalili jego personalia, a chwilę później zatrzymali go w miejscu pracy. W czasie przeszukania, odnaleźli ukryte za szafką etui, a razem z nim całość skradzionych rzeczy wraz z gotówką. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

ab / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.