czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 lutego 2003
  • wyświetleń: 922

Giełda szkół w Goczałkowicach

Kilkanaście szkół ponadgimnazjalnych z powiatu pszczyńskiego, Czechowic-Dziedzic, Tychów, Bielska-Białej, a także Wisły zaprezentuje się w najbliższy poniedziałek w gimnazjum w Goczałkowicach. Chcemy by nasi uczniowie zasięgnęli informacji o szkołach, w których mogą kontynuować naukę, u źródła, dlatego zaprosiliśmy przedstawicieli szkół z naszego regionu - mówi dyrektor goczałkowickiego gimnazjum Beta Smolarek.

Reprezentanci każdej ze szkół średnich z naszego regionu, którzy przyjadą w poniedziałek do Goczałkowic, będą mieli do swej dyspozycji sale lekcyjne, tam będą odbywały się prelekcje, a gimnazjaliści i ich rodzice będą mogli zasięgnąć szczegółowych informacji.

Uczniowie trzecich klas gimnazjów, nie tylko z Goczałkowic, którzy zastanawiają się nad wyborem nowej szkoły, mogą odwiedzić goczałkowickie gimnazjum w poniedziałek w godzinach od 12 do 17.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.