czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 października 2006
  • wyświetleń: 2431

DZ: Zboczeniec-przebieraniec

Przebrany za kobietę mieszkaniec Czechowic-Dziedzic wykorzystał seksualnie upośledzonego umysłowo 60-letniego pensjonariusza Domu Pomocy Społecznej w Bobrku. 42-letni sprawca wpadł 2 października. Policja ujawniła sprawę wczoraj - podaje Dziennik Zachodni

Z relacji świadków wynika, że sprawca przebrany za kobietę podjechał samochodem w pobliże ośrodka, zabrał pensjonariusza i udał się z nim na sąsiednią ulicę.

– Zauważyli to pracownicy placówki, którzy powiadomili policję. Prywatnymi samochodami zablokowali wyjazd podejrzanemu i czekali na przyjazd policji – powiedziała DziennikoWi Zachodniemu Małgorzata Jurecka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Przyłapano lubieżnika w momencie, gdy przebierał się z powrotem w męskie ubrania. Prokuratura przedstawiła mężczyźnie pięć zarzutów: trzy dotyczące doprowadzenia do czynności seksualnych osoby bezradnej lub niepoczytalnej oraz dwa o usiłowanie dokonania wymienionego wyżej przestępstwa. Sprawca ma rodzinę i pracę.

Więcej w Dzienniku Zachodnim

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.