czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 czerwca 2018
  • 6 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1491

Spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia pt. "Ruch a jakość życia"

Za nami:

W środę 6 czerwca o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia pt. "Ruch a jakość życia".

Gościem specjalnym spotkania, a tym samym prelegentem będzie magister wychowania fizycznego i trener Łukasz Ryłko, który podzieli się z nami informacjami na temat tego, jak bardzo aktywność fizyczna wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Prelegent nie tylko będzie zachęcał do ruchu, ale również pokaże nam ćwiczenia, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć, jaką fajną zabawą może być ruch. Ponieważ mamy piękną wiosnę, zbliża się lato, temat jest bardzo aktualny, dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich do przybycia.
Oczywiście podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją.


Kolejne spotkania w roku 2018:
05.09.2018 - Co na śniadanie? Promotor zdrowia Anna Adamczyk

Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

"Zdrowie to stan pełnej fizycznej, duchowej i społecznej pomyślności, stan dobrego samopoczucia - dobrostan, a nie tylko brak choroby, defektów fizycznych czy niedomagań" - Światowa Organizacja Zdrowia

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.