Reklama

Wiadomości

  • 15 października 2006
  • wyświetleń: 4631

Śmiertelny wypadek na DK1

Policjanci bielskiej drogówki wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach w okolicy skrzyżowania z ulicą Kopernika.

42-letni obywatel Austrii kierujący Oplem Vectrą potrącił stojącego na osi jezdni pieszego – 69-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic. Siła uderzenia spowodowała, że pieszy wpadł pod koła nadjeżdżającego samochodu marki Mitsubishi Galant, którym kierował 30-letni mieszkaniec Katowic. Pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Iza / Radio Express

----------

Informacja z 2006-10-13, godz. 20.30

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek wieczorem około godz. 20 na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Na przejściu dla pieszych na wysokości południowych Czechowic zginął pieszy. Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Z relacji kierowców, którzy przejeżdżali "jedynką" wynika, że pieszego potrącił kierowca samochodu na austriackich numerach.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.