czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2018
  • 17 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6520

XVI Święto Gminy Bestwina: koncert, tańce i inne atrakcje

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Bestwinie, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Bestwina" oraz OSP Bestwina zapraszają w dniach 16 i 17 czerwca na Dni Gminy Bestwina.

XVI Święto Gminy Bestwina - 13.06.2015
XVI Święto Gminy Bestwina · fot. UG Bestwina


W sobotę, 16 czerwca, na estradzie w Bestwinie od godz. 16:00 występować będą młodzi tancerze (GOK Bestwina), a po nich swój repertuar zaprezentuje o godz. 16:30 Orkiestra Dęta Gminy Bestwina z siedzibą w Kaniowie.

O godz. 17:00 wystąpi gwiazda wieczoru, zespół "KIERSI" prezentujący śląskie granie na najwyższym poziomie, zespół, grający dobrą, nieprzerysowaną, śląską muzykę, do której świetnie się tańczy i której bardzo dobrze się słucha.

Po ich występie nastąpi uroczyste otwarcie Dni Gminy Bestwina i występ kolejnej gwiazdy wieczoru, zespołu "KORDIAN" - pierwszej w Polsce formacji grającej góralskie disco polo! (godz. 18:30), a na zakończenie pierwszego dnia zabawa taneczna z zespołem "Puls Music".

Oczywiście przez całe popołudnie mnóstwo atrakcji dla dzieci, a dla głodnych i spragnionych bogato zaopatrzone bufety. Strażacy OSP Bestwina zaprezentują pokaz ratownictwa.

W niedzielę, 17 czerwca, od godziny 10:00 na stadionie LKS Bestwina odbywać się będzie impreza towarzysząca - Sportowy Piknik Rodzinny, a po południu, od godz.16:00 na estradzie VI LASKI uOZGRAJ, a w jego ramach występy: Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca MAŁA BESTWINA, Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca BESTWINA, Zespołu Pieśni i Tańca KOTLINA, Zespołu Regionalnego MAŁA BRENNA, Zespół Regionalny ROŻNOWSKA DOLINA.

Na zakończenie odbędzie się zabawa taneczna z zespołem "RAMADAJ" ze Szczyrku a o godz. 22:00 pokaz sztucznych ogni.

Dni Gminy Bestwina

aka / czecho.pl, źródło: gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.