Wiadomości

  • 7 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2988

VII Regionalna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym

Zarząd Powiatu w Bielsku-Białej zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenów: powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego i miasta Bielska-Białej do udziału w VII Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym.

Olimpiada odbywać się będzie w trzech etapach: szkolnym, powiatowym i regionalnym. Pierwszy odbędzie się w dniu 2 października o godzinie 10.00 na terenie szkół, a drugi 18 października. Finał zaplanowano na 9 listopada.

Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym: Jarosława Wieczorka - Wojewody Śląskiego, lek. med. Ireneusza Jelonka - Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży, dr hab. n. med. Roberta Pudlo - specjalisty z/z psychiatrii, a także pod patronatem naukowym: prof. dr hab. Jarosława Janickiego - Rektora Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, dr hab. n.med. Rafała Bobińskiego - prof. ATH Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu

Współorganizatorami olimpiady są: Powiat Bielski, Powiat Cieszyński, Powiat Żywiecki, Miasto Bielsko-Biała.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.