czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2018
  • wyświetleń: 7137

[ZDJĘCIA] Kraksa z udziałem motocyklisty na krajowej jedynce

Do zdarzenia doszło w czwartek, 7 czerwca około godziny 14:50 na trasie DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju. Na jezdni w stronę Bielska-Białej w rejonie skrzyżowania z ulicą Uzdrowiskową samochód osobowy zderzył się z motocyklem.

Kraksa z udziałem motocyklisty na krajowej jedynce
Kraksa z udziałem motocyklisty na krajowej jedynce - 7.06.2018 · fot. pless.pl


Początkowo wszystko wyglądało groźnie. Motocyklista upadł na jezdnię i odniósł obrażenia ciała. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowca motocykla na czeskich numerach rejestracyjnych, został otoczony fachową opieką medyczną. Policjanci z pszczyńskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego, co jest czynnością czasochłonną. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę, z czego przez kilkanaście minut krajówka była nieprzejezdna w stronę Bielska-Białej.

Jak wyjaśnia asp. sztab. Karolina Błaszczyk z pszczyńskiej policji: -obrażenia zakwalifikowano do dni siedmiu, co równocześnie umożliwiło policjantom zakwalifikowanie tego zdarzenia jako kolizję drogową. Po ustaleniach jako sprawcę kolizji wskazano motocyklistę. To on otrzymał mandat karny.

Kraksa z udziałem motocyklisty na krajowej jedync
Kraksa z udziałem motocyklisty na krajowej jedynce - 7.06.2018 · fot. czytelnik


Zderzenie osobówki z motocyklistą na DK-1
Kraksa z udziałem motocyklisty na krajowej jedynce - 7.06.2018 · fot. czytelnik


Miejsce zdarzenia

BM, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.