Wiadomości

  • 8 czerwca 2018
  • 26 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6831

Strażacy ochotnicy zbierają na zakup nowego samochodu

Ochotnicza Straż Pożarna w Janowicach uruchomiła zbiórkę na zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, który zastąpi wysłużonego 32-letniego Stara.

OSP Janowice
OSP Janowice · fot. UG Bestwina


- My strażacy zawsze mamy otwarte serca na potrzeby drugiego człowieka i bezinteresownie niesiemy pomoc, nie patrząc na otaczające nas niebezpieczeństwo. Dziś to my potrzebujemy Waszej pomocy. Prosimy, nie bądź obojętny na nasz apel - piszą przy akcji prowadzonej w serwisie zrzutka.pl.

Jak tłumaczą, prowadzona zbiórka (do kwoty 50 tys. zł) to tylko część brakującej kwoty nieobjętej dotacjami z KSRG i środków przekazanych przez władze samorządowe, która stanowić będzie wkład własny jednostki.

- Liczymy na Państwa wsparcie, ponieważ bez niego nie da się osiągnąć naszego celu. Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za wszelką okazałą pomoc i wsparcie - zwracają się do mieszkańców naszego regionu.

Zbiórka jest prowadzona jest na stronie https://zrzutka.pl/y379cz

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.