czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2981

Był agresywny i wulgarny - został zabrany na izbę wytrzeźwień

W dniu 6 czerwca strażnicy miejscy udali się na ulicę Ks. Barabasza w rejon Pomnika Ofiar Rafinerii, gdzie według zgłoszenia dwóch mężczyzn ma zakłócać spokój i porządek publiczny a także spożywać alkohol.

- Na miejscu patrol zauważył dwóch mężczyzn spożywających alkohol w postaci piwa oraz wina. Jeden ze sprawców był agresywny, wykrzykiwał w obecności patrolu słowa powszechnie uznawane za wulgarne. Gdy strażnicy upomnieli mężczyznę, aby zachowywał się zgodnie z obowiązującymi przepisami, to mężczyzna nic sobie z tego nie robił i w dalszym ciągu nie stosował się do wydawanych poleceń - opisuje interwencję straż miejska.

Strażnicy użyli wobec mężczyzny środków przymusu bezpośredniego. Na mężczyzn nałożono mandaty karne za popełnione wykroczenia. Mężczyzna za swoje agresywne zachowanie został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku[Białej celem wytrzeźwienia. Miał prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.