czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 12 czerwca 2018
  • 24 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2150

Czerwcowe akcje krwiodawstwa w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do udziału w kolejnych akcjach krwiodawstwa.

Najbliższa akcja odbędzie się w czwartek, 14 czerwca w godz. od 9.00 do 15.00 (rejestracja do 14.30) na Placu Jana Pawła II. Kolejna odbędzie się w Zabrzegu przy kościele pw. Św. Józefa w niedzielę, 24 czerwca, w godz. od 8.00 do 12.00.

Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

Warto zapoznać się z różnego rodzaju propozycjami zniżek i rabat dla honorowych dawców krwi, jakie oferują krwiodawcom, np. hotele, motele, schroniska, cukiernie, kawiarnie itp. Prosimy odwiedzić stronę www.dawcomwdarze.pl i zapoznać się ze szczegółami.

danielek2002 / klub.czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.