czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 czerwca 2018
  • wyświetleń: 14258

Spotkanie z ciekawym człowiekiem w Szkole Podstawowej w Zabrzegu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS w Zabrzegu" podaj

8 czerwca w Szkole Podstawowej w Zabrzegu odbyło się niezwykłe wydarzenie z cyklu "Spotkanie z ciekawym człowiekiem".

Reklama

Spotkanie z ciekawym człowiekiem w Zespole Szkół w Zabrzegu - 08.06.2018 · fot. Radosław Kapias


W szkole na Sali gimnastycznej o godzinie 12:30 pojawiły się 3 znane i lubiane osoby z telewizji oraz Internetu, aby opowiedzieć uczniom jak rozpoczęła się ich droga na szczyt oraz aby odpowiedzieć na nurtujące ich pytania. Spotkanie zostało przygotowane przez Panią Kamilę Stanoch, Agnieszkę Kopeć oraz uczniów szkoły, a inicjatorem całego zamieszenia był absolwent Zabrzeskiej szkoły Radosław Kapias.

Podczas tego spotkania uczniowie mieli okazję bliżej poznać znaną i lubianą aktorkę młodego pokolenia Julię Wróblewską, która grała między innymi w takich filmach jak: "Listy do M" czy "Tylko mnie kochaj" oraz brała udział w programach rozrywkowych jak " Taniec z Gwiazdami" czy emitowany nie dawno na antenie TVN program " Agent" a obecnie od kilku już lat pracuje na planie serialu " M jak miłość ‘’ gdzie wciela się w rolę Zosi. Aktorka opowiedziała między innymi jak to się stało że dostała jedną z głównych ról w filmie i tym samym jak rozpoczęła swoją aktorską karierę. Aktorka odpowiedziała na wiele pytań, między innymi jak wygląda plan zdjęciowy do serialu czy filmu, jak długo kręci się taki film czy 1 odcinek serialu oraz o swoich wpadkach na planie.

Drugą zaproszoną osobą była Miss Polski Nastolatek 2017 Klaudia Kucharska, która zdradziła jak zaczęła się jej przygoda z modelingiem oraz dlaczego zdecydowała się wziąć udział w konkursie na Miss. Jaka sama powiedziała " Nigdy nie planowałam udziału w tych wszystkich konkursach piękności. Działo się to spontanicznie i raczej w formie chęci spróbowania czegoś nowego, sprawdzenia się i przeżycia niezapomnianej przygody...". Uczniów ciekawiło przede wszystkim który z konkursów wspomina najlepiej, jakie ma plany na przyszłość a także czy są one związane z modelingiem a może zupełnie odwrotnie.

Trzecią osobą był popularny vloger Radosław Kapias znany na Youtube pod pseudonimem Warjat Radek. Na swoim kanale zgromadził on już prawie 22 tysiące widzów a jego filmy na platformie youtube zyskały już ponad półtorej miliona odtworzeń ! Radek opowiedział uczniom o swoich początkach oraz zdradził kilka wskazówek dla osób które chciały by spróbować swoich sił w tworzeniu własnego kanału. Jak sam stwierdził " bycie youtuberem wcale nie jest takie łatwe jak mogło by się z boku wydawać, trzeba poświecić sporo swojego czasu i wysiłku, aby móc zaistnieć w internetowym świecie...". Uczniów ciekawiło jak doszło do tego, że poznał się on między innymi z obecnymi na spotkaniu Julią Wróblewską czy Klaudią Kucharską oraz który swój film uważa za swoje największe osiągnięcie.

Po panelu z pytaniami dla gości przygotowanym przez uczniów oraz nauczycieli, przyszedł czas na zdjęcia oraz autografy. Uczniowie zabrzeskiej szkoły mogli podejść do zaproszonych gości, zamienić z nimi parę słów, zdobyć ich autografy czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Jak zapowiedział Radek, ma on nadzieję że w przyszłości uda się zorganizować kolejne takie spotkanie i zaprosić do szkoły jak najwięcej ciekawych osób, które przekażą uczniom coś od siebie.

Kanał organizatora a YT: www.youtube.com/user/welcometomyworld91

Radosław Kapias

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS w Zabrzegu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS w Zabrzegu" podaj