Wiadomości

  • 14 czerwca 2018
  • wyświetleń: 4222

Polski Związek Tenisa Stołowego wybrał MKS Czechowice-Dziedzice!

Polski Związek Tenisa Stołowego rozpoczął realizację Narodowego Programu Rozwoju Tenisa Stołowego zapraszając do współpracy wybrane kluby z całego kraju. Do uczestnictwa w projekcie "Pingpongowe Marzenia" z województwa śląskiego wybrany został MKS Czechowice - Dziedzice w kryterium "Najlepszy klub z każdego województwa w szkoleniu dzieci w kategorii żaków i młodzików".

Polski Związek Tenisa Stołowego wybrał MKS Czechowice-Dziedzice! · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Jest to szczególnie wyróżnienie dla sekcji tenisa stołowego, której praca została zauważona i doceniona na szczeblu centralnym. Czechowice - Dziedzice zostały wybrane jednocześnie gospodarzem pierwszego szkolenia w maju 2018 dla trenerów z województw - świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego oraz podkarpackiego.

Gościem specjalnym podczas 4- dniowych warsztatów był Dyrektor Sportowy PZTS - Stefan Dryszel, a prowadzącym trener klasy mistrzowskiej i autor całego projektu - Jerzy Grycan.

W szkoleniu wziął udział cały sztab trenerski z czechowickiego MKSu, a uczestnicy oraz zaproszeni goście otrzymali upominki ufundowane przez UM w Czechowicach - Dziedzicach.

Program "Pingpongowe marzenia" jest wspierany przez Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz PSE (Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA).

aka / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.