czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2166

Kolejna udana akcja znakowania rowerów przez strażników miejskich

W dniu 14 czerwca podczas festynu rodzinnego organizowanym przez dyrekcję Przedszkola Publicznego Nr 10 przy ulicy Nad Białką w Czechowicach-Dziedzicach, strażnicy miejscy przeprowadzili kolejną akcję znakowania rowerów wśród uczestników festynu i nie tylko.

- Pomimo pogody, która nie była do końca sprzyjająca, jednak znaleźli się tacy którym zależało aby oznaczyć swój rower. W trakcie ponad dwóch godzin oznakowanych zostało 20 rowerów. Również w trakcie festynu jego uczestnicy mieli inne zapytania do strażników dotyczących różnych sytuacji i porad prawnych, na które strażnicy chętnie odpowiadali i służyli swoją pomocą. W ciągu niecałego tygodnia udało się już oznakować 100 rowerów - opowiadają strażnicy.

W trakcie akcji mundurowi również rozdawali ulotki dotyczące zanieczyszczenia powietrza oraz jakie są jego skutki podczas spalania odpadów.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.