czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 czerwca 2018
  • wyświetleń: 51566

Próba porwania dziecka w Ligocie? Policja prowadzi śledztwo

Naszą redakcję zaalarmowała czytelniczka, która twierdzi, że dniu wczorajszym doszło do próby porwania dziecka w rejonie szkoły przy ul. Bory w Ligocie. Policja potwierdza swoje czynności w tej sprawie.

Reklama

Mł. asp. Ilona Michalczyk z KMP w Bielsku-Białej potwierdza, że funkcjonariusze prowadzą czynności w takiej sprawie. Sytuacja wyglądała tak, że 10-latka szła chodnikiem. W pewnym momencie zatrzymał się za nią samochód, z którego wyszedł mężczyzna. Ten mężczyzna szedł za dziewczynką, która się wystraszyła i zaczęła biec. Gdy wbiegła na teren jednej z okolicznych posesji, mężczyzna zawrócił do samochodu i odjechał - opisuje policjantka. Ten człowiek nie rozmawiał z dzieckiem i nie wiadomo jakie mógł mieć zamiary.

Funkcjonariusze analizują monitoring i apelują do ewentualnych świadków o kontakt z najbliższym komisariatem policji. Przydatne mogą być również nagrania z samochodowych rejestratorów, jeśli ktoś przejeżdżał w okolicy około godziny 13:25.

Pełna treść wiadomości, która trafiła wczoraj późnym wieczorem do naszej redakcji:

"UWAGA!
Witam, w dniu dzisiejszym tj. 19.06.2018 około godziny 13:25, w Ligocie(Burzej) na ul. Czechowickiej doszło do próby porwania dziecka. Podejrzany podjechał na przystanek autobusowy (ul. Czechowicka/ ul. Burzej kier. Czechowice-Dz.) samochodem marki Skoda Octavia -stary model, sedan- kolor srebrny/szary metalik, przyciemniane tylne szyby. Stąd prośba- jeśli ktokolwiek przejeżdżał tą drogą, posiada kamerkę samochodową, która zarejestrowała ten samochód lub widział zaistniałą sytuację proszony jest o PILNY KONTAKT ze mną lub bezpośrednio z Komisariatem Policji.
Z góry dziękuję"

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.