Wiadomości

  • 27 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3124

Część mieszkańców naszej gminy pozbawiona dostawy wody

Za nami:

27 czerwca w godzinach od 9.00 do 16.00 część gospodarstw w naszej gminie może być pozbawiona dostawy wody.

Jak informuje Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach, w związku z pracami remontowymi na sieci wodociągowej wystąpi przerwa w dostawie wody na terenie sołectwa Bronów, w Międzyrzeczu Dolnym przy ulicy Na Łuku, w Ligocie przy ulicach: Bronowskiej, Miłej, Spadzistej, Wspólnej, Na Wale, Młynarskiej, Zacisznej, Nowy Świat od nr 39.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.