czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 czerwca 2018
  • 30 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3414

Młody mężczyzna rzucał kamieniami w kierunku monitoringu miejskiego

Straż miejska poinformowała, że w minioną niedzielę doszło do próby uszkodzenia monitoringu miejskiego na ulicy Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach.

- Po godzinie 22.20 obserwator monitoringu miejskiego w trakcie obserwacji deptaka ulicy Słowackiego, zauważył osobę, która rzuca w kierunku kamery kamieniami zebranymi z chodnika - informuje SM.

Na miejsce został skierowany patrol straży miejskiej, który ujął mężczyznę. Ten następnie został przewieziony do komendy straży miejskiej celem wyjaśnienia zdarzenia i wylegitymowany.

- Młody mężczyzna w rozmowie z funkcjonariuszami wyjaśnił, że rzucał kamieniami w grupę swoich kolegów, która stała w rejonie ulicy Moniuszki, aby zwrócić na siebie ich uwagę, a nie w kamerę monitoringu miejskiego - relacjonuje straż.

Strażnicy przeprowadzili dyscyplinującą rozmowę z mężczyzną. Funkcjonariusze nie stwierdzili uszkodzenia elementów kamery ani innego mienia.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.