Wiadomości

  • 29 czerwca 2018
  • wyświetleń: 5878

Chcieli pograć w piłkę i uszkodzili betonowe ogrodzenie

W ubiegłym tygodniu patrol straży miejskiej udał się na ulicę Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie, na boisku Orlik przy ZSTiL, miało dojść do uszkodzenia elementu ogrodzenia boiska.

Patrol na miejscu zastał cztery osoby: trzech chłopców oraz dziewczynę. - Zostali oni wylegitymowani. W rozmowie z funkcjonariuszami oświadczyli, że na teren boiska weszli, czołgając się pod ogrodzeniem, ponieważ wszystkie wejścia były pozamykane - informuje SM.

- Chłopcy chcieli sobie pograć w piłkę, a dziewczyna miała im kibicować. Wszyscy zaprzeczyli, aby dokonali uszkodzenia płotu - relacjonują strażnicy.

Na miejscu obecny był również kierownik obiektu, który okazał świadka tego zdarzenia. Ustalono, że świadek słyszał odgłos pękającego betonu, będąc w jednej z klas, a gdy wyjrzał za okno zobaczył trzech chłopców oraz dziewczynę przy płocie.

Strażnicy sporządzili dokumentację z całej interwencji celem prowadzenia dalszych czynności.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.