Wiadomości

  • 11 marca 2018
  • 16 lipca 2018
  • wyświetleń: 13117

[WIDEO, ZDJĘCIA] Moto Show Bielsko-Biała: drift, stunt, wrak race

W dniach 14-15 lipca w Bielsku-Białej odbyło się największe motoryzacyjne show w Polsce połączone z „Międzynarodowymi Targami Motoryzacyjnymi". Na terenie Hali Pod Dębowcem spotkali się fani i entuzjaści motoryzacji z całej Europy.

Moto Show Bielsko-Biała - 15.07.2018 · fot. BM / bielsko.info


Przez 2 dni odbyło się kilkadziesiąt pokazów motoryzacyjnych i okołomotoryzacyjnych, a także innych dyscyplin. Emocji gościom eventu dostarczyły setki przepięknych samochodów oraz pokazy m.in. drift, stunt, rally sprint, monster truck, pokazy rowerowe. Wśród atrakcji także: wybory miss Moto Show, pole dance, wrak race, pokazy kaskaderskie, militarne oraz wiele innych. Co więcej, w każdej strefie była możliwość skorzystania z opcji taxi - czyli emocjonującej jazdy u boku profesjonalistów.

Moto Show Bielsko-Biała - 15.07.2018 · fot. Bielskie Drogi


Moto Show to również wysokiej klasy Targi Motoryzacyjne prezentujące ofertę dealerów, producentów akcesoriów samochodowych, części oraz wyposażenia.

Zapis relacji na żywo:Loading...


Loading...


Loading...


W strefie bezpieczeństwa - możliwość skorzystania z symulatorów: zderzenia, dachowania, jazdy i przeciążeń. Dodatkowe atrakcje to: alkogogle, refleksomierz, troleje, test Stewarta, miasteczko ruchu drogowego.

W strefie atrakcji dla dzieci znalazły się: zamki dmuchane, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, symulatory jazdy, malowanie twarzy, paintball, malowanie samochodu, gry i zabawy, Eurobungee, samochody RC, quady dla dzieci, kino 7d.

BM, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.