czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lipca 2018
  • 9 lipca 2018
  • wyświetleń: 5193

PKP skonsultuje z czechowiczanami modernizację dworca

Za nami:

9 lipca odbędą się warsztaty kreatywne dotyczące modernizacji dworca w Czechowicach-Dziedzicach. Na warsztaty zapraszani są wszyscy zainteresowani przyszłością dworca: pasażerowie, lokalne społeczności, przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy oraz społecznicy.

Dworzec główny PKP w Czechowicach-Dziedzicach - 10.03.2017
Dworzec główny PKP w Czechowicach-Dziedzicach - 10.03.2017 · fot. BM / czecho.pl


Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkań określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi.

Najbliższe warsztaty odbędą się 9 lipca 2018r. o godz. 16:30 w Urzędzie Miasta Czechowice-Dziedzice na pl. Jana Pawła II 1 (sala nr 305).

Spotkanie ma charakter otwarty i będzie prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na warsztatach urbanistycznych i facylitacyjnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres warsztaty@pkp.pl, w temacie wpisując: warsztaty i nazwę dworca. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz aktualny adres mailowy (konieczny do dalszej komunikacji).

Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy, którzy prześlą poprawnie zgłoszenie, otrzymają potwierdzenie mailowe. Pozostałe osoby, które z przyczyn organizacyjnych nie będą mogły wziąć udziału w warsztatach, zostaną o tym fakcie poinformowane.

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.