czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 lipca 2018
  • wyświetleń: 3188

Przedpołudnie z planszówkami. Powtórka imprezy w sierpniu

W wakacyjne przedpołudnie, 3 lipca czechowiccy miłośnicy zwierzaków, planszówek i dobrej zabawy mieli okazję spotkać się w Lasku.

Reklama

Między godziną 9.00 a 11.00 pracownicy Izby Regionalnej urządzili dla dzieci i młodzieży mały piknik połączony z możliwością zagrania w znane i nieco mniej popularne gry. Do współpracy włączyła się też fundacja Mam kota na punkcie psa w ramach popularyzowania zachowań prozwierzęcych zachęcając uczestników do odpowiedniego traktowania czworonożnych (i nie tylko) przyjaciół.

Ania Sztender z fundacji malowała dzieciom buzie upodabniając je do uroczych zwierzaków, opowiadając przy okazji o tym, co każdy z nas może zrobić, by los zwierząt był nieco lepszy. Uczestnicy zajęć byli bardzo zainteresowani szczególnie nieznanymi wcześniej grami, a najmłodsi realizowali pasje plastyczne używając na chodniku kolorowych kred.

Powtórka 21 sierpnia - w okolicy sceny w Lasku. W razie brzydkiej pogody zapraszamy do Izby Regionalnej na ulicę Niepodległości 42.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.