czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 lipca 2018
  • 29 lipca 2018
  • wyświetleń: 5114

Letni Festiwal Wokalno-Teatralny LEW 2018 w Miejskim Domu Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza w lipcu na Letni Festiwal Wokalno-Teatralny LEW 2018. W programie między innymi "Skrzypek na dachu" oraz recital "Muka" Kuby Bergela.

Letni Festiwal Wokalno-Teatralny rozpocznie się 13 lipca. W czasie trzech dni prowadzony będzie kurs wokalny, oparty na technice i interpretacji. Zajęcia poprowadzi Aleksandra Zamojska (Salzburg). 14 lipca o 15.30 w sali widowiskowej MDK odbędzie się koncert uczestników kursu wokalnego. Akompaniować na fortepianie będzie Katarzyna Rzeszutek.

15 lipca o godzinie 15.30 na scenie Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach będzie miała miejsce premiera recitalu "MUKA" Kuby Bergela. Podczas koncertu usłyszeć będzie można utwory m.in. Republiki, Lao Che, Korteza, Rojka, Grubsona, w dość nietypowych, bo aktorskich interpretacjach. Piosenki zebrane razem tworzą podróż przez ludzkie emocje, przemyślenia i zasady.

Na koniec, 28 i 29 lipca o 16.30 zapraszamy do sali widowiskowej na "Skrzypka na dachu" w wykonaniu CTM Movimento i chóru Bobolanie. Reżyserem jest Barbara Bielaczyc, za scenografię i multimedia odpowiada wspomniany Kuba Bergel. Przygotowanie chóru to domena Eweliny Stanclik. Na fortepianie zagrają Natalia Firlej oraz Aleksander Teliga, na skrzypcach - Małgorzata Koba.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj