czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 9 lipca 2018
  • wyświetleń: 2900

Kids Smile Studio - Wakacje wolne od bólu zęba!!!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kids Smile Studio" podaj

Artykuł sponsorowany:

Koniec roku szkolnego - zaczynamy wakacje. Zadbaj aby wolny wakacyjny czas Twojego dziecka był także wolny od bólu i stanu zapalnego. Zaplanuj wizytę kontrolną, przeprowadzimy laserową diagnostykę zębów Twojej pociechy. Jeśli wszystko będzie prawidłowo to zlecimy zabiegi profilaktyczne i przybijemy piątkę za udane wakacje.

Jeśli potrzebne będzie leczenie to zaplanujemy wizyty.​

Kids Smile Studio


Mało czasu? Brak współpracy? Wyleczymy wszystkie problemy jednoetapowo podczas bezpiecznego leczenia w znieczuleniu ogólnym. Pamiętajmy, że wcześnie zdiagnozowaną próchnicę możemy leczyć bez wiercenia i w pełnym komforcie dziecka.

Wakacyjny czas to także dobry moment aby zacząć leczenie ortodontyczne. Wcześnie zdiagnozowane wady zgryzu leczą się zdecydowanie szybciej niż w życiu dorosłym. Na tym etapie leczenia wad zgryzu mamy szereg metod prowadzących do zdrowego uśmiechu.
Zaczynając od kolorowych aparatów wyjmowanych, przez aparaty stałe idąc, na niewidzialnych aparatach Invisalign kończąc. Pamiętajmy o olbrzymiej roli prawidłowego zgryzu, wszelkie wady ortodontyczne mogą prowadzić do wad postawy ciała, bólu głowy, problemów higienizacyjnych oraz dysharmonii w rysach twarzy, a to tylko część problemów z długiej listy powikłań.

Nie czekajmy do momentu, aż będzie widoczny duży ubytek zęba, lub co gorsza stan zapalny. Takie wizyty nigdy nie będą dobrze kojarzone przez nasze pociechy.

Zapraszamy do Kids Smile Studio
Centrum Stomatologii Dla Dzieci i Młodzieży

Czechowice-Dzidzice ul. Wąska 5 (obok basenu MOSiR)
tel.539-50-30-20
www.kids-smile-studio.plKids Smile Studio

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Wąska 5

kom. 539-50-30-20