czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lipca 2018
  • wyświetleń: 3799

Kolejami Śląskimi możesz przewieźć rower za darmo

Rowerowe atrakcje województwa śląskiego na wyciągnięcie ręki. Przed dwoma laty Koleje Śląskie wprowadziły zmiany w swojej taryfie. Od tego czasu na wybranych odcinkach rower można przewozić bezpłatnie. Dzięki temu planowanie wycieczek po niektórych turystycznych zakątkach Śląska jest jeszcze prostsze.

Wystarczy spakować rower do pociągu i wybrać się w podróż po regionie. Bezpłatny przewóz rowerów obowiązuje we wszystkich pociągach rozkładowych Kolei Śląskich w następujących relacjach: Katowice - Tarnowskie Góry - Lubliniec - Częstochowa, Rybnik - Żory - Pszczyna, Wodzisław Śląski - Chałupki - Racibórz, Katowice - Oświęcim oraz - co dla nas być może najważniejsze - Cieszyn - Czechowice-Dziedzice. Oferta obejmuje połączenia kolejowe - bez przejazdów wykonywanych przez zastępczą komunikację autobusową.

Dzięki temu rowerzyści zyskają lepszy dostęp do atrakcji turystycznych regionu - od wyjątkowych obiektów industrialnych rozmieszonych na Szlaku Zabytków Techniki, przez zabytki historyczne, aż po urokliwe zakątki przyrody. To okazja, by poznać atrakcje regionu, te na co dzień niedostępne i oddalone od miejsca zamieszkania, a także doskonała forma spędzania wolnego czasu.

Bezpłatny przewóz rowerów to ciekawa opcja dla osób, które mieszkają, pracują bądź uczą się w miejscach oddalonych od stacji kolejowych. Korzystając z oferty Kolei Śląskich, mogą zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas potrzebny do pokonania drogi do pracy i do domu.

Więcej szczegółów dotyczących zasad przewożenia rowerów można znaleźć w podstronie Przewóz rowerów.

schemat dla rowerzystów

BM / czecho.pl, źródło: Koleje Śląskie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.