czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lipca 2018
  • wyświetleń: 2354

Rozpisano konkurs na przygotowanie projektu wnętrz nowej biblioteki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Do końca tego roku przygotowana zostanie aranżacja wnętrz nowej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

Przy ulicy Paderewskiego trwają prace związane z budową nowej biblioteki. Obiekt pnie się w górę i niemal z każdym dniem widać postęp inwestycji.

W ostatnich dniach - jak poinformowała na facebooku Ewa Kmiecik-Wronowicz, dyrektor instytucji - na budowie wykonywane było zbrojenie windy oraz klatki schodowej. Murowane były także ściany pierwszego piętra. Prowadzone były również roboty związane z zasypywaniem pochylni dla osób niepełnosprawnych.

Loading...


W międzyczasie w Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się zaproszenie do składania ofert na opracowanie koncepcji aranżacji i kompletnego projektu wykonawczego z kosztorysem aranżacji wnętrz w budynku. Koncepcja i projekt aranżacji muszą zostać dostosowane do wymogów istniejących układów pomieszczeń, instalacji branżowych, stolarki okiennej itd. zawartych w budowlanym projekcie wykonawczym. Na przełomie lipca i sierpnia poznamy pracownię, która podejmie się wykonania dokumentacji oraz prowadzenia nadzoru inwestorskiego.

Przypomnijmy, że obiekt ma być gotowy w drugim kwartale 2020 roku.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj