czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 lipca 2018
  • 2 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2021

Konsultacje ws. budżetu obywatelskiego dla woj. śląskiego

Za nami:

2 sierpnia w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się spotkanie dotyczące budżetu obywatelskiego województwa śląskiego.

Reklama

Budżet obywatelski to sposób na podział wspólnych pieniędzy zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Można je przeznaczyć na realizację potrzebnych i ciekawych pomysłów, które są wybierane w wyniku głosowania. Te procesy można zaobserwować w wielu miastach. A co, gdyby taki budżet objął swoim zasięgiem całe województwo? O tym właśnie chcą z mieszkańcami podyskutować organizatorzy spotkania.

Spotkanie w Czechowicach-Dziedzicach jest jednym z 30, w trakcie których będzie możliwość wymiany opinii temat budżetu partycypacyjnego dla całego województwa. - Opowiemy o tym, jakie zagadnienia są kluczowe dla wypracowania mechanizmu wojewódzkiego, zapytamy Was o opinię, a wnioski zapiszemy, przeanalizujemy i - być może - Wasze postulaty znajdą swoje odbicie w narzędziu, które wdroży Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego - zapewniają organizatorzy.

Spotkanie poprowadzi Anna Pomykoł z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS. Konsultacje "Decydujmy razem! Budżet Obywatelski Województwa Śląskiego" odbędą się 2 sierpnia w godzinach 16.00-18.00 w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach (sala 305).

Spotkanie konsultacyjne jest dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego w ramach realizacji zadania publicznego "Decydujmy razem! Budżet obywatelski województwa śląskiego".

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.