czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2018
  • wyświetleń: 5501

[ZDJĘCIA] Nagrody Burmistrza w dziedzinie kultury

We wtorek, 17 lipca, w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, odbyło się uroczyste wręczenie nagród finansowych Burmistrza Czechowic-Dziedzic dla osób szczególnie zasłużonych dla gminy w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnia i ochrony kultury.

Reklama

Nagrody Burmistrza w dziedzinie kultury - 17.07.2018 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Nagrody za całokształt działalności w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury otrzymali:
  • Dariusz Nurzyński - dyrygent Chóru Mieszanego Moniuszko w Czechowicach-Dziedzicach - za całokształt działalności w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.
  • Dominika Bierczak - młoda, utalentowana czechowicka tancerka baletowa - za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.


Nagrodzonym na wniosek Burmistrza osobom nagrody wręczyli: Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek, Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Alicja Ogiegło. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Chóru Mieszanego Moniuszko, którzy zaśpiewali nagrodzonym "Sto lat"!.

Burmistrz Marian Błachut gratulował Dariuszowi Nurzyńskiemu oraz Dominice Bierczak dokonań i zapału w pracy oraz osiągnięć w rozwoju i promowaniu kultury w Gminie Czechowice-Dziedzice. Zarówno Burmistrz, jak i przewodniczący Rady Miejskiej podkreślali również nieocenioną wartość, jaką działalność nagrodzonych w sferze kultury ma dla promocji Czechowic-Dziedzic w kraju i za granicą. Nagrodzeni opowiedzieli o swoich planach na najbliższą przyszłość.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.