czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 24 lipca 2018
  • wyświetleń: 4750

Przedszkole "Dziecięce Warsztaty" - nowy oddział przy ul. Tetmajera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dziecięce Warsztaty" podaj

Artykuł sponsorowany:

W tym roku mijają już 3 lata od kiedy postanowiliśmy otworzyć nasze przedszkole. Od samego początku wiedzieliśmy, że naszym celem nie jest tylko profesjonalna opieka nad dziećmi, ale również stworzenie optymalnych warunków dla ich wszechstronnego rozwoju, dbając o ich zdrowie i bezpieczeństwo oraz respektując pełnię praw. Staramy się, by absolwenci Przedszkola Niepublicznego "Dziecięce Warsztaty" byli otwarci, śmiali i wkroczyli w dalsze etapy życia z poczuciem własnej wartości, wyposażeni w wiedzę i umiejętności potrzebne w edukacji szkolnej.

Niepubliczne Przedszkole „Dziecięce Warsztaty”
Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"


Bardzo nas cieszy, że rodzice doceniają nasze wysiłki i chętnie zapisują swoje pociechy do "Dziecięcych Warsztatów". Dzięki tak dużemu zainteresowaniu zdecydowaliśmy się na otwarcie nowej placówki, która będzie kontynuacją misji przedszkola, którą jest nieustanne wyzwalanie aktywności u każdego dziecka oraz tworzenie warunków do kształtowania u naszych podopiecznych kreatywnego myślenia.

Nowy oddział, który planujemy otworzyć od 1 września, mieści się przy ul. Tetmajera 18, a wszelkich informacji można uzyskać pod numerem telefonu 737 359 582 lub drogą mailową przedszkole@dzieciecewarsztaty.pl.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.dzieciecewarsztaty.pl oraz na nasz oficjalny fanpage na facebooku.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, jak również mając na uwadze aktualne zapotrzebowanie na miejsca w przedszkolach dla maluszków, postanowiliśmy przyjmować dzieci, które ukończyły 2 rok życia. Dodatkowo, jeśli zapiszecie swoją pociechę do Przedszkola Niepublicznego "Dziecięce Warsztaty" w terminie do 10 sierpnia nie pobierzemy od Was opłaty wpisowej!

ZAPRASZAMY!Niepubliczne Przedszkole „Dziecięce Warsztaty”


Niepubliczne Przedszkole "Dziecięce Warsztaty"

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Kasprowicza 48

tel. 737359582