czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 lipca 2018
  • 6 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 16982

[ZDJĘCIA] Czechowice Górne bawiły się na "Katarzynkach"

W sobotę 4 sierpnia mieszkańcy Osiedla Czechowice Górne bawili się na Pikniku Osiedlowym "Katarzynki". Była to pierwsza taka impreza zorganizowana na tym czechowickim osiedlu.

Katarzynki na osiedlu Czechowice Górne - 04.08.2018 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Piknik Osiedla "Katarzynki" został uroczyście otwarty przez Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta oraz Przewodniczącego Zarządu Osiedla Czechowice Górne Stanisława Marszałka. Obaj podkreślali, że integrująca mieszkańców impreza, której dotąd brakowało w tym rejonie naszego miasta, z pewnością na stałe wpisze się do kalendarza imprez miejskich.

Mimo lejącego się z nieba żaru mieszkańcy Czechowic Górnych i ich goście wspaniale się bawili, najpierw przy muzyce kapeli góralskiej "Wista", a następnie utworach granych przez zespół muzyczny "Nega". Dodatkową atrakcją był pokaz mażoretek. O ochłodę dla najmłodszych zadbali strażacy z OSP Czechowice, którzy postawili kurtynę wodną.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.