czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 lipca 2018
  • wyświetleń: 2138

Nowości na portalu: wideo-dnia i foto-dnia z naszego miasta i okolic

Przy okazji wakacji na portalu czecho.pl wystartowaliśmy z nowym cyklem filmowym i fotograficznym. To wideo-dnia i foto-dnia publikowane na stronie głównej portalu i na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Reklama

W ramach cyklu pokazywać będziemy Czechowice-Dziedzice i okolice, wyjątkowe i interesujące miejsca, wakacyjne atrakcje. Z jednej strony to wskazówka dla tych osób, zarówno mieszkańców jak i turystów, które szukają miejsca na przyjemny letni spacer, jak i z drugiej dla tych czechowiczan, którzy akurat teraz są poza naszym regionem, a stęsknili się za obrazkami z rodzinnych stron.Równocześnie zachęcamy Was do przesyłania własnych fotografii i filmów. Jeśli zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo, prześlij je do redakcji za pomocą formularza www.czecho.pl/wyslij-info. Najlepsze materiały opublikujemy na łamach portalu.Zapraszamy także do śledzenia profili portalu czecho.pl w mediach społecznościowych: www.facebook.com/czechopl//, www.instagram.com/czecho.pl/ i twitter.com/czecho_pl.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.