czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 lipca 2018
  • 19 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4195

III Ogrodowy Piknik Rowerowy w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

19 sierpnia w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się trzecia edycja Ogrodowego Pikniku Rowerowego.

W ramach tegorocznego pikniku uczestnicy przejadą dystans około 30 kilometrów. Start zaplanowano na godzinę 10.00. Przejazd potrwa do 13.30. Na trasie (zlokalizowane na terenie różnych Rodzinnych Ogrodów) zlokalizowane będą punkty kontrolne, a meta będzie wytyczona na terenie Ogrodu "Relaks", naprzeciwko stacji PKP "Przystanek". Startować można z dowolnego miejsca.

Do godziny 14.00 będzie możliwość skorzystania z ciepłego posiłku, napojów, wzięcia udziału w losowaniu nagród dla uczestników Pikniku, możliwość wzięcia udziału w konkursie z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych.

III Ogrodowy Piknik Rowerowy - jako impreza publiczna - wspierany jest finansowo przez Gminę Czechowice - Dziedzice i jest imprezą towarzyszącą Dniom Czechowic-Dziedzic. Skierowany jest do wszystkich miłośników rekreacji rowerowej, a zorganizowany również dla uczczenia 80-lecia ROD "Brzoskwinia", 70-lecia ROD "Reneta", 40-lecia ROD "Apollo-Camping" oraz 60-lecia Ogrodu "Storczyk".

Zapisy na udział w Pikniku wraz z wpłatą wpisowego w wysokości 15 zł od uczestnika, pobraniem koszulki pamiątkowej, pobraniem karty uczestnictwa z regulaminem Pikniku, opisem sugerowanej trasy przejazdu wraz z lokalizacją punktów kontrolnych prowadzone będą:
  • w dniach 1 - 17 sierpnia w godz. 15.00 - 18.00 w Domu Działkowca na terenie Ogrodu "Relaks",
  • w dniu Pikniku - w Domu Działkowca na terenie Ogrodu "Relaks" - w godz. 8.30 - 9.30.


Telefon kontaktowy do organizatora Pikniku (R.O.D. "Relaks - Storczyk"): 603-067-422.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.