Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2018
  • 4 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 5726

Rozklejała reklamy na słupach, przyłapała ją straż miejska

1 sierpnia na ulicy Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach strażnicy miejscy patrolując rejon kopalni zauważyli kobietę, która rozklejała na słupach energetycznych ulotki jednej z firm zajmujących się udzielaniem kredytów chwilówek.

- Gdy kobieta zorientowała się, że w jej kierunku zmierza patrol zaprzestała dalej kleić. Sprawczyni oznajmiła funkcjonariuszom, że nie ma zezwolenia od właściciela na rozwieszanie reklam - relacjonują mundurowi.

Strażnicy wylegitymowali kobietę i pouczyli z art. 63a kodeksu wykroczeń i zobowiązali sprawcę do usunięcia wszystkich ulotek z miejsc niedozwolonych do czego się zobowiązała.

Następnie strażnicy udali się do agencji kredytowej, dla której kobieta świadczyła pracę. Na miejscu przeprowadzili rozmowę z pracownikiem, którego również pouczono o zakazie rozwieszania ulotek w miejscach niedozwolonych i zobowiązano do przestrzegania przepisów przez pracowników, gdyż w przeciwnym razie będą nakładane mandaty karne. Za wykroczenie z tego tytułu taryfikator przewiduję mandat do 500zł.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.