Wiadomości

  • 4 sierpnia 2018
  • 9 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 16025

[WIDEO] Samochody zawładnęły czechowickim deptakiem

Fragment ulicy Słowackiego w samym centrum naszego miasta dumnie nazywany jest deptakiem. Kiedy jednak ktoś zechce się tędy przespacerować, to czeka go slalom między samochodami, o czym przekonał się niedawno nasz czytelnik. Na miejscu przed kilkoma dniami nakręcił krótki film.- Auto na aucie, a piesi to intruzi - komentuje sytuacje na ulicy Słowackiego jeden z naszych czytelników, który dostarczył nam powyższy film. W wiadomości do nas dodaje, że podczas tego krótkiego spaceru udało mu się usłyszeć, żeby usunął się na pobocze. - Tak to w rzeczywistości wygląda - podsumowuje, zwracając uwagę, że takie sytuacje się powtarzają.

Tu warto dodać, że w zimą na temat tej części miasta dyskutowali radni - więcej tutaj. Już wówczas zdania były podzielone, dlatego korzystając z sytuacji, chcielibyśmy poznać Wasze zdanie w tym temacie. Zapraszamy do głosowania w ankiecie poniżej.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.