Wiadomości

  • 6 sierpnia 2018
  • 7 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 5883

Samochód Google Street View z kamerami w naszej okolicy

Być może już wkrótce zobaczymy nowe zdjęcia z naszego regionu w aplikacji Google Street View. W miniony czwartek samochód z aparatami fotograficznymi na dachu został dostrzeżony przez jednego z naszych czytelników nieopodal naszego miasta.

Samochód Google Street View na drogach Pszczyny
Samochód Google Street View na drogach Pszczyny · fot. Artur


Charakterystyczny pojazd około godziny 17.30 przejeżdżał ulicą Bielską w Pszczynie. Jechał w kierunku drogi krajowej nr 1.

Jedna z największych informatycznych firm na świecie zapowiedziała że od maja do października wykona fotografie kilku miastach województwa śląskiego. Na liście są: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Tychy i Zabrze.

Dzięki aplikacji Google Street View można wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na fotografiach panoramicznych z perspektywy przechodnia. Ostatnie zdjęcia z naszej okolicy pochodzą z 2013 roku. Co ciekawe, wykonywano je również w ubiegłym roku, jednak dotychczas nie pojawiły się one w internecie.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.