czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 listopada 2006
  • wyświetleń: 2448

Zatrzymano sprawców pobicia

Reklama

Policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali dwóch mieszkańców tej miejscowości - 23-letniego Adriana Sz. i jego o rok młodszego kompana - Marcina M. - podejrzewanych o pobicie 21-letniego mężczyzny.

W niedzielę około godziny 21.40 przy ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach sprawcy wraz ze swoją ofiarą spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia, które dotyczyło ilości spożytej przez nich wódki. Napastnicy zarzucili pokrzywdzonemu, że wypił znacznie więcej aniżeli oni i w związku z tym to on powinien zakupić kolejną butelkę. Kiedy odmówił - rzucili się na niego z rękoma. Zdali mu kilka mocnych uderzeń w twarz, powodując otarcia naskórka. Jeden ze sprawców - Adrian Sz. zatrzymany został przez policjantów bezpośrednio po pobiciu, drugiego funkcjonariusze ujęli w wyniku penetracji terenu. Obaj zatrzymani byli nietrzeźwi. Adrian Sz. miał we krwi przeszło 2 promile alkoholu, natomiast jego kompan o promil mniej. Przewieziono ich do policyjnego aresztu. Odpowiedzą za pobicie - przestępstwo, za które może im grozić kara 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.